X
X
USD

İptal/İade Koşulları

Anasayfaİptal/İade Koşulları

NetworkSunucum BİLİŞİM HİZMETLERİ

ÜRÜN İADE SÖZLEŞMESİ

Elektronik ortam üzerinde hizmet veren olarak faaliyet gösteren “NetworkSunucum” / “NetworkSunucum Bilişim Hizmetleri” İle kendisinden hizmet alan, sipariş veren, destek alan ve tüm faaliyetlerini hizmet veren tarafından sağlatan kişi sözleşmenin devamında “Hizmet Alan ve MÜŞTERİ” sıfatları ile anılacaktır.

1- SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin içeriği, hizmet alan müşterinin satın alım yapmış olduğu ürünlerin kullanımına son vermesi, iptali ve iadesine ilişkin başvurusudur.

2- SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİK SÜRESİ

NetworkSunucum sağlamış olduğu hizmetlerde 3 iş günü içerisinde iade imkânı sunmaktadır. Ürün alım tarihi üzerinden maksimum 3 gün geçmesi gerekmektedir. Süresi geçen ürün alımları için iade sözleşmesinden yararlanılamamaktadır.

3- İADENİN GEÇERSİZ OLDUĞU HİZMETLER

DOMAİN
SSL SERTİFİKASI
WEB TASARIM & YAZILIM
PANEL LİSANSLARI
EKLENENEN BAKİYE
SANAL SUNUCU
FİZİKSEL SUNUCU
SUNUCU BARINDIRMA
Yukarıda yer alan ürün ve hizmet ve unsurlar için NetworkSunucum tarafından iade edilebilirlik kapsamı dışında olduğu beyan edilmiştir.

Ürün ve hizmet alımı için sistem üzerine yükleme yapılan bakiye ya da iade biçiminin bakiye olarak belirten MÜŞTERİ, NetworkSunucum üzerinden nakit olarak geri çevirmesini talep edememektedir.

Bakiye, MÜŞTERİNİN firma üzerinden alışveriş yapacağını taahhüt etmesi ve ön ödeme olarak NetworkSunucum kayıtlarına geçmektedir.

4- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU HİZMETLER

HOSTİNG
RESELLER
4.1- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU UNSURLARA İSTİNADEN KOŞUL KAVRAMI MADDESİ

NetworkSunucum teknik destek servisi dışında kalan unsurların MÜŞTERİ tarafından NetworkSunucum’a yaptıramaması üzerine vazgeçerek iade almaya çalışması, keyfi olarak vazgeçmesi, programının ilk etapta çalışarak sonraki etaplarda çalışmaması ve kendine ait unsurların hizmetinin sonlandırılması. Bu tarz başvurular iadenin geçersizleşmesine sebep olmaktadır.

4.2- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU DİĞER UNSURLARIN İADE BİÇİMLERİ

NetworkSunucum, Fiziksel Sunucu ve Barındırma hizmetlerinde ise hizmetin aktif olduğu süre kadar kesinti yaparak kullanım günü haricinde kalan tutarı iade etmektedir. Bu maddenin MÜŞTERİ ye izahı ise hizmetin ELEKTRİK kullanım bedeli sebebidir.

ÜRÜN İADE SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ TARAFINDAN ÜRÜN SATIN ALIMI SIRASINDA OKUMUŞ OLDUĞU HİZMET SÖZLEŞMESİ İÇERİĞİNİ ONAYLAMASI İLE YÜRÜRLÜLÜĞE GİRMİŞ VE MÜŞTERİ TARAFINDAN KABUL EDİLDİĞİ BEYAN EDİLMİŞTİR.


Top